Izvješće o provedenom savjetovanju – nacrt prijedloga Odluke o vrijednosti boda komunalne naknade

Dana 19. listopada 2018. godine na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću upućen je prijedlog Odluke o vrijednosti boda komunalne naknade (B).

Razlog donošenja akta koji je predmet savjetovanja sa zainteresiranom javnošću je izvršenje obveze propisane člankom 98. stavkom 1. Zakona o komunalnom gospodarstvu (NN 68/18).

Cilj provođenja savjetovanja sa zainteresiranom javnošću je upoznavanje javnosti s nacrtom prijedloga Odluke o vrijednosti boda komunalne naknade (B) Općine Martijanec te dobivanje mišljenja, primjedbi i prijedloga te eventualno prihvaćanje zakonitih i stručno utemeljenih mišljenja, primjedbi i prijedloga.

Poziv za prethodno savjetovanje sa zainteresiranom javnošću objavljen je na internetskim stranicama Općine Martijanec, www.opcina-martijanec.hr, dana 19. listopada 2018. godine i trajao je do 19. studenoga 2018. godine.

Zainteresirana javnost bila je ovlaštena u tijeku trajanja prethodnog savjetovanja, svoje primjedbe i prijedloge dostaviti Općini Martijanec na adresu e-pošte martijanec@opcina-martijanec.hr.