ožujak

Pozivaju se građani Općine Martijanec i druga zainteresirana javnost da se uključe u javnu raspravu te podnesu svoje mišljenje, primjedbe na Prijedlog Odluke o načinu pružanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Općine Martijanec i Odluke o dodjeli obavljanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Općine Martijanec.

Sadržaj 30-dnevnog savjetovanja objavljen je na web-stranici i oglasnoj ploči Općine Martijanec. Sve primjedbe i prijedlozi podnose se isključivo pisanim putem na e-mail adresu Općine ili putem pošte, u razdoblju od 22. listopada 2021. godine do 22. studenog 2021. godine.