Javni natječaj za financiranje programa i projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge na području Općine Martijanec u 2018. godini

Temeljem odredbi članka 33. Zakona o udrugama (“Narodne novine” broj 74/14), članka 6. Uredbe o kriterijima, mjerilima i postupcima financiranja i ugovaranja programa i projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge (“Narodne novine” broj 26/15), članka 47. Statuta Općine Martijanec (“Službeni vjesnik Varaždinske županije” broj 10/13 i 24/13) i članka 15. Pravilnika o financiranju javnih potreba od interesa za opće dobro koje provode udruge na području Općine Martijanec (“Službeni vjesnik Varaždinske županije” broj 27/18), Općinski načelnik Općine Martijanec objavljuje Javni natječaj za financiranje programa i projekata koje provode udruge na području Općine Martijanec u 2018. godini.

Tekst natječaja kao i sva popratna dokumentacija se nalaze u prilogu: