ožujak

Javni natječaj za financiranje programa i projekata udruga iz Proračuna Općine Martijanec u 2020. godini

Javni natječaj objavljuje se u svrhu dodjele financijskih sredstava za programe i projekte udruga od interesa za opće dobro koje provode udruge koje svojim aktivnostima doprinose ispunjavanju ciljeva i prioriteta definiranih strateškim i planskim dokumentima Općine Martijanec.

U sklopu ovog natječaja organizacije civilnog društva svoje prijave mogu podnijeti za programe — kratkoročne, manje opsežne, uglavnom jednokratne aktivnosti u koje se uključen manji broj korisnika te koje se provode na području Općine Martijanec ili za potrebe korisnika s prebivalištem na području Općine Martijanec. Trajanje programa definirano je početkom i krajem programa.

Trajanje programa može biti najdulje 12 mjeseci, a do 31.12.2020. godine.

Tekst natječaja kao i sva popratna dokumentacija se nalazi se u nastavku: