17
listopad
2021

Javni, otvoreni natječaj za upravu – direktora Trgovačkog društva Čistoća d.o.o. (m/ž)

Slijedeći dobre prakse otvorenosti i transparentnosti u javnom sektoru, Nadzorni odbor Trgovačkog društva Čistoća d.o.o. Varaždin je na 2. sjednici od 09. rujna 2021. godine raspisao Javni, otvoreni natječaj za upravu – direktora Trgovačkog društva Čistoća d.o.o. (m/ž)

Radi se o radnom mjestu s posebnim ovlastima i odgovornostima, za koje prijavljeni kandidati moraju zadovoljiti sljedeće nužne uvjete (potrebna znanja i kvalifikacije):

  1. diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij ili s njim izjednačen studij odgovarajuće struke (VII. stupanj stručnog obrazovanja; najmanje 300 ECTS bodova)
  2. državljanin Republike Hrvatske
  3. uspješno obavljanje rukovodećih poslova
  4. nekažnjavanost.

Natječaj i detalje možete vidjeti u dokumentu u nastavku: