KUD Martijanec priredbom „U susret adventu“ ispunio sportsku dvoranu Osnovne škole

KUD Martijanec je uspješnu 2017. godinu zaokružio priredbom „U susret adventu“.

Umjesto svojeg tradicionalnog božićnog koncerta, KUD je u sportskoj dvorani OŠ Martijanec ugostio KUD Remetinec i KUD Elizabeta iz Jalžabeta te varaždinsko DFD Sončece.

Uz goste su nastupile i lokalna tamburaška i dječja folklorna skupina pa je stotinjak mladih folkloraša uvelo publiku u do posljednjeg mjesta ispunjenoj dvorani u blagdansko ozračje.

U goste je stigao i Sveti Nikola, koji je zajedno sa Krampusom publici podijelio bombone, održana je prodajna izložba adventskih i božićnih ukrasa te su podijeljene zahvalnice sponzorima i donatorima KUD-a.

Članovi KUD-a Martijanec zahvalili su Općini Martijanec na podršci i suradnji, a sav dobrovoljno prikupljeni prilog će se iskoristiti za budući rad KUD-a i odlaske na gostovanja.