12
studeni
2018

Kuhani grah i paprikaš, odlična komedija i plesna večer – dobitna kombinacija

Nogometaši NK Razvitak iz Čičkovine-Hrastovljana kuhaju najbolji grah, a KUD Martijanec najbolji paprikaš u Općini Martijanec. Oni su se na kulinarskom natjecanju održanom u sklopu proslave Dana Općine pokazali vještijim kuharima od društva iz NK Poleta iz Martijanca i NK Dinama iz Vrbanovca.

Kuhalo se cijelo poslijepodne, skuhano je 150 litara, a pobjednici su u najkraćem vremenu skuhali najviše hrane.

Dok su se jela završavala, u Društvenom domu Martijanec se okupilo dvjestotinjak ljudi – među kojima i gradonačelnica Varaždinskih Toplica, Dragica Ratković –  na predstavi Glumačke družine Gruntovčani, Sigetec Koprivnički, koja je publiku nasmijala do suza.

Program je nastavljen u dobroj atmosferi, uz nastup KUD-a Martijanec, nakon čega je načelnik Martijanca, Dražen Levak, pozdravio goste, osvrnuo se na zadnju općinsku godinu i predstavio planove za budućnost općine.

U međuvremenu je i večera bila gotova, a kalorije je negdje trebalo i potrošiti pa se plesna večer uz svirku Family banda i Tamburaškog sastava Kraljevi, pokazala kao dobitna kombinacija.

Martijanec, 11. studenoga 2017.