05
lipanj
2023

Gdje se nalazimo?


Općina Martijanec se nalazi u sjeverozapadnoj Hrvatskoj na pola puta između Varaždina i Koprivnice. Saznaj više...

POHVALA IZVRSNOSTI za transparentnost poslovanja u 2022. godini

Obavijesti, 31. svibnja 2023.

„U Općinu Martijanec stiglo veliko priznanje – POHVALA IZVRSNOSTI za transparentnost poslovanja u 2022. godini te je jedna među samo 20 općina u Hrvatskoj kojima su uručena priznanja za izvrsnost. Više saznajte ovdje: https://varazdinski.net.hr/vijesti/politika/4353827/opcina-martijanec-centar-je-izvrsnosti-lokalne-samouprave/

JAVNI POZIV za prijavu štete nastale uslijed prirodne nepogode poplave i prirodne nepogode klizanje, tečenje, odronjavanje i prevrtanje zemljišta na području Općine Martijanec

Javni pozivi, 25. svibnja 2023.

JAVNI POZIV za prijavu štete nastale uslijed prirodne nepogode poplave i prirodne nepogode klizanje, tečenje, odronjavanje i prevrtanje zemljišta na području Općine Martijanec   Područje Općine Martijanec je u periodu od 07. svibnja 2023. do 17. svibnja 2023. godine zahvatila prirodna nepogoda koja je nanijela velike materijalne štete na poljoprivredi, poljoprivrednom i građevinskom zemljištu, građevinama, […]

pdf - 430.4 KB
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >