ožujak

Obavijest o javnom uvidu u prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu države

Obavještavaju se svi zainteresirani građani Općine Martijanec te druge fizičke i pravne osobe da dana 13. prosinca 2018. godine započinje javni uvid u prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske za područje Općine Martijanec (dalje u tekstu: Program raspolaganja).

Javni uvid traje do 27. prosinca 2018. godine.

Uvid u Program moguće je izvršiti u prostorijama Jedinstvenog upravnog odjela Općine Martijanec, Varaždinska ulica 64, radnim danom od 08,00 do 15,00 sati. Prigovori na prijedlog Programa primaju se u pismenom obliku do navedenog roka. Prigovor mora sadržavati podatke o davatelju prigovora, brojeve katastarskih čestica i nazive katastarskih općina, te je potrebno navesti prijedlog budućeg raspolaganja za pojedinu česticu. Prigovori moraju biti dostavljeni zaključno do 27. prosinca 2018. godine do 15,00 u Jedinstveni upravni odjel Općine Martijanec.