ožujak

Obavijest o mjerama naplate dugovanja prema općinskom proračunu

Temeljem članka 6. stavka 1. točke 10. Odluke 0 ustroju Jedinstvenog upravnog odjela Općine Martijanec (,,Službeni vjesnik Varaždinske županije“ br. 27/10) Jedinstveni upravni odjel Općine Martijanec objavljuje OBAVIJEST da je kao zakonskim odredbama ustrojena jedinica uz ostale stručne poslove iz domene samoupravnog djelokruga Općine Martijanec zadužena da predlaže mjere naplate prihoda i obavlja poslove praćenja izvršavanja obveza i zaštite interesa Općine Martijanec.

U svrhu redovnog obavljanja poslova naplate potraživanja , Jedinstveni će upravni odjel Općine Martijanec u razdoblju od 19.8. do 20. 8.2019. godine provesti aktivnost dostave opomena dužnicima općinskom proračunu sa stanjem 10.8.2019. godine, a o rezultatima pojedinačno provedenih aktivnosti naplate će obavijestiti stanovništvo Općine Martijanec.