12
srpanj
2024

Obavijest roditeljima novorođene djece

Općina Martijanec poziva roditelje djece rođene 2020. godine koji Općini Martijanec u svrhu dodjele jednokratne novčane pomoći još nisu podnijeli prijavu rođenja djeteta, da to učine što prije. Za prijavu je potrebno dostaviti Izvadak iz matice rođenih djeteta, presliku osobne iskaznice jednog roditelja, presliku bankovne kartice tekućeg ili žiro računa roditelja na koji će se vršiti isplata jednokratne novčane pomoći, sa vidljivim IBAN-om. Prijave se dostavljaju elektroničkim putem na e-mail adresu: martijanec@opcina-martijanec.hr ili putem poštanske službe na adresu: Martijanec, Varaždinska ulica 64.

Roditelje koji su već podnijeli prijavu, moli se da Općini putem e-maila dodatno dostave  presliku bankovne kartice tekućeg ili žiro računa na koji će se izvršiti isplata jednokratne novčane pomoći.