05
svibanj
2021

Općina Martijanec darivala mještane koji slave dijamantni ili zlatni pir

Valentinovo je praznik zaljubljenih… Dan davanja i primanja emocija što je preduvjet za dobar brak, brak je preduvjet obitelji, a obitelj je temelj razvoja pojedinca i kvalitetnog društva. 🥰
Tim povodom, Općina Martijanec odlučila je svake godine povodom Valentinova darivati naše mještane koji su u braku 50, 55, 60 i više okruglih godina jer upravo oni čuvanjem i njegovanjem braka daju poruku mladima da je najvažnije poštivati jedno drugo, a međusobno razumijevanje i potpora su preduvjet dugog braka. 🤗
Naš načelnik, Dražen Levak zajedno sa zamjenicom Lidijom Harmičar i predsjednikom Općinskog vijeća Dubravkom Besekom, slavljenicima zlatnog i dijamantnog pira uručio je Povelju ljubavi Općine Martijanec, prigodnu košaricu s proizvodima naših lokalnih OPG-ova i buket cvijeća u znak njihove dugogodišnje ljubavi, privrženosti i povezanosti. 😊
Ove godine naši slavljenici su:

⭐ 50 godina braka ⭐
MARIJA I JOZO ŽIGMUNDIĆ iz Vrbanovca
MARIJA I IVAN ŠČURIC iz Vrbanovca
BISERKA I ANTUN JUG iz Sudovčine

⭐ 55 godina braka ⭐
MARIJA I MARTIN PIJANEC iz Sudovčine

⭐ 60 godina braka ⭐
IVKA I IVAN TARANDEK iz Martijanca
Našim slavljenicima od srca čestitamo na dugogodišnjoj ljubavi i okrugloj obljetnici i zahvaljujemo na srdačnom prijemu! 🎉👏