21
travanj
2024

Općina Martijanec osigurala paketiće povodom Nikolinja za sve mališane i učenike

Općina Martijanec i ove će godine za Nikolinje darovima obradovati svu djecu s područja Općine

Zaboravljen nije nitko, što potvrđuje podatak da će darove povodom Nikolinja dobiti polaznici dječjeg vrtića Vlakić Martijanec, dječjeg vrtića Duda u Hrastovljanu, zatim svi mališani dobi od jedne godine do polaska u školu koji ne pohađaju vrtić, kao i učenici 01. do 04. razreda Osnovne škole Martijanec.

U petak, 4. prosinca, sv. Nikola pohodit će klince u Vlakiću i Dudi, a istog dana će pokloni biti podijeljeni i učenicima Osnovne škole.

Roditelji mališana koji ne pohađaju OŠ Martijanec, vrtiće Vlakić Martijanec i Dudu, pozivaju se da poklon za svojeg mališana preuzmu u prostorijama Općine Martijanec dana 04. prosinca u vremenu od 07,30 do 15,00 sati i 07. prosinca u vremenu od 07,30 do 16,00 sati.

Mole se roditelji da se prilikom dolaska po poklon pridržavaju epidemioloških mjera koje se odnose na obvezno nošenje zaštitne maske, izbjegavanje bliskog osobnog kontakta u razdaljini manjoj od 2 metra u zatvorenom i 1,5 metara na otvorenom prostoru.