12
srpanj
2024

Otvara se nova i moderna teretana vrijedna preko 80 tisuća eura u Vrbanovcu

Ponuda sportskih i rekreativnih sadržaja na području Općine Martijanec bogatija je novouređenom i modernom teretanom – vrata teretane u naselju Vrbanovec bit će otvorena od 2. svibnja.

Općini Martijanec ovom je prilikom odobren iznos sufinanciranja od gotovo 28 tisuća eura od strane Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije, dok je ukupna vrijednost radova iznosila 82.340,07 eura. Načelnik Općine Martijanec Branimir Nađ ističe da će ova nova, ujedno i jedina teretana na području Općine zasigurno zainteresirati lokalno stanovništvo na aktivniji način života.

Više možete saznati na linku: https://evarazdin.hr/nasim-krajem/foto-otvara-se-nova-i-moderna-teretana-vrijedna-preko-80-tisuca-eura-u-vrbanovcu-403282/

„Ovaj Projekt je proveden uz financijski doprinos Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije“.