23
rujan
2023

Pet disciplina za natjecateljski raspoložene umirovljenike

Na tradicionalnim Sportskim igrama u Martijancu ove se godine u pet disciplina natjecalo 80 umirovljenika iz umirovljeničkih udruga s područja Varaždinske županije.

Umirovljenici iz udruge domaćina – Udruge umirovljenika i starijih osoba Općine Martijanec,  Malog Bukovca, Velikog Bukovca, Jalžabeta, Ludbrega i Varaždinskih Toplica te Športsko-rekreacijske udruge Sudovčina odmjerili su snage u belotu, streljaštvu, pikadu, visećoj kuglani te nošenju jajeta.

Vitalni umirovljenici natjecateljskog duha međusobno su ravnomjerno raspodijelili pobjede.

Najbolji strijelci su umirovljenici iz Jalžabeta, u belotu su pobijedili umirovljenici iz Malog Bukovca, u pikadu iz Varaždinskih Toplica, u kuglanju Martijančani dok je Športsko rekreacijska udruga iz Sudovčine bila najuspješnija u nošenju jajeta.

Nakon natjecanja i dodjele medalja sudionici igara su se sa svojim gostima, među kojima je bio i načelnik Općine Martijanec Dražen Levak, opustili uz večeru i ples.