03
srpanj
2022

Polet iz Martijanca jesenski prvak, Dinamo 01 i Razvitak ovog vikenda igraju posljednje utakmice prije zimske stanke

Nogometni klub „Polet“ iz Martijanca natječe se u 3. županijskoj nogometnoj ligi skupine Ludbreg te se nakon deset odigranih kola nalazi na prvom mjestu čime je osvojio titulu jesenskog prvaka. Martijančani su osvojili 25 bodova, točnije čak osam utakmica su pobijedili, a uz to upisali su jedan neriješeni rezultat i samo jedan poraz uz odličnu gol-razliku od plus 21 (31 postignut pogodak, 10 primljenih). Prvi pratitelji i konkurenti za naslov na kraju sezone su nogometaši „Bukovčana“ sa samo dva boda manje (23), dok NK „Poljanec“ i NK „Lunjkovec“ imaju po 19 bodova. Osim prvog mjesta na polusezoni, „Polet“ ima i najboljeg strijelca lige – Danijela Dubravca sa 14 postignutih golova dok Dean Novosel dijeli treće mjesto na istoj tablici sa osam postignutih golova.

Čestitke „Poletu“ uz želju da i na kraju sezone slave prvo mjesto!

Dodajmo kako ostala dva predstavnika naše općine NK „Dinamo ᾿01“ i NK „Razvitak“ igraju svoje prvenstvene susrete ovog vikenda u 2. ŽNL. „Dinamo 01“ domaćin je vodećem „Dinamu“ iz Babinca, dok treći „Razvitak“ igra mali derbi kod petoplasiranog „Zadrugara“ u Hrastovskom. Oba susreta se igraju u nedjelju 17.11. u 13:30h.