Poziv bračnim parovima koji u 2021. godini slave dijamantni ili zlatni pir

U povodu Valentinova, pozivamo sve bračne parove u koji u 2021. godini slave zlatni i dijamantni pir 🏅💎🎉

Poštovani bračni parovi, sumještani i sumještanke Općine Martijanec!

Ljubav i razumijevanje preduvjet su svakog dugovječnog braka, a međusobno poštivanje temelj svake bračne zajednice. Proživjeti mnogo lijepih i manje lijepih trenutaka, a stvarati zajedno obitelj, najveće je bogatstvo svakog čovjeka. Stoga od srca čestitamo dragim sumještanima i sumještankama općine Martijanec koji ove godine slave 50 i više godina braka.

Vaši primjeri poticaj su i primjer mladim generacijama… što znači živjeti i voljeti.

Stoga pozivamo sve vas slavljenike zlatnog i dijamantnog pira da se javite u Općinu kako bi vam Općina Martijanec uručila prigodne poklone u povodu vaših zajedničkih 50 ili više godina braka.

Prijaviti se možete najkasnije do 10.2. putem:

🌐 Facebook stranice
☎️ 042-673-488
💌 martijanec@opcina-martijanec.hr

Općina Martijanec organizirat će darivanje bračnih parova u njihovim domovima pridržavajući se pritom svih epidemiološka mjera vezanih uz pandemiju COVID-19 infekcije.

Očekujemo vas s veseljem !!! 🙂☺️