28
svibanj
2024

Poziv na radionicu T.O. 1.1.1. “Ulaganja u modernizaciju poljoprivrednih gospodarstva”

Lokalna akcijska grupa „Izvor“organizira radionicu na temu

„Ulaganja u modernizaciju poljoprivrednih gospodarstva” istovjetno natječaju za podmjeru 4.1.1 “Restrukturiranje, modernizacija i povećanje konkurentnosti poljoprivrednih gospodarstava. “

TIP OPERACIJE 1.1.1 NATJEČAJ LAG-a „Izvor“

Lokalna akcijska grupa „Izvor“ organizira radionicu na temu „Ulaganja u modernizaciju poljoprivrednih gospodarstva” TIP OPERACIJE 1.1.1 NATJEČAJ LAG-a „Izvor“  , istovjetno natječaju za podmjeru 4.1.1 “Restrukturiranje, modernizacija i povećanje konkurentnosti poljoprivrednih gospodarstava.

Radionica će se održati u Kulturnom centru u Martijancu  11.03. u 18.00 sati.

Pošto je ovo prvi natječaj za ovaj Tip Operacije koji raspisuje LAG „Izvor“ pozivamo Vas na radionicu na kojoj će biti razjašnjen tekst natječaja, mogućnosti prijave, sufinanciranje i ostala pitanja koje interesiraju moguće prijavitelje.