Poziv zainteresiranim osobama za pružanje usluga kontinentalnog turizma na poručju Općine Martijanec

Općina Martijane poziva sve osobe zainteresirane za pružanje usluga kontinentalnog turizma na području Općine Martijanec na inicijalni sastanak sa ciljem formiranja Savjeta za razvoj turizma na području Općine Martijanec.

Zadaće savjeta bile bi:

• okupljanje svih osoba zainteresiranih za pružanje usluga u kontinentalnom turizmu na području Općine Martijanec,
  • sudjelovanje u formiranju jedinstvene turističke ponude Općine Martijanec
  • sudjelovanje u postupku destinacijskog pozicioniranja i brendiranja Općine Martijanec,
  • sudjelovanje u stvaranju prepoznatljivog suvenira i prepoznatljivog proizvoda Općine Martijanec.

Sastanak zainteresiranih održat će se dana 09.kolovoza 2019. u 19,00 sati. u prostorijama Općine Martijanec.