02
listopad
2022

Važna obavijest svim poljoprivrednim proizvođačima Općine Martijanec

Općina Martijanec poziva sve poljoprivredne proizvođače kojima tijekom 2020. godine ističe valjanost iskaznica potrebnih za kupnju pesticida da se upišu na program dopunske izobrazbe o sigurnom rukovanju s pesticidima.

Upisi će se vršiti u prostoru Općine Martijanec na adresi Varaždinska ulica 64 i to 29.01.2020. (srijeda) u vremenu od 12 do 16 sati.

Kako većini osoba valjanost iskaznica Ministarstva poljoprivrede potrebnih za kupnju pesticida ističe upravo ove godine, podsjećaju se svi poljoprivredni proizvođači kako su nakon završene osnovne izobrazbe o sigurnom rukovanju pesticidima, dužni redovito obnavljati izobrazbu svakih pet godina.

Cijena dopunske izobrazbe, ispita, potvrde i nove iskaznice je 180,00 kn, a dokumentacija potrebna za upis sastoji se od fotokopije osobne iskaznice i iskaznice završene osnovne izobrazbe.

Planirana provedba izobrazbe i ispita je u prostoru Kulturno-informativnog centra, I kat, Školska 3, Martijanec i to  07.02.2020. (petak) od 16:00 – 21:00 sati.

Kako upise provodi Privatna srednja škola Varaždin tako i sve dodatne informacije možete dobiti u tajništvu Privatne srednje škole Varaždin na adresi Matka Laginje 6 u Varaždinu, od 9 – 12 sati ili od 16 -18 sati.  Informacije možete tražiti i telefonski na broj 042 / 260 423 ili e-poštom na pssv@pssv.hr