01
srpanj
2022

Dan Općine Martijanec i blagdan svetog Martina 2019. – Program proslave

Ovoga petka počinje obilježavanje Dana Općine Martijanec koje će trajati sve do nedjelje, a pripremljeni je bogati zabavni i kulturni program.

U petak druženje počinje u 16 sati u društvenom domu uz pripremu kotlovine i pečenje gusaka. U 17 sati u školskoj sportskoj dvorani pak počinje tradicionalna malonogometna utakmica između Općina Sv. Đurđ i Martijanec, dok će sat kasnije u društvenom domu započeti predstava ”Gruntovčani”, a zabava se kasnije nastavlja uz glazbu.

U subotu će se s početkom u 12 sati u Vrbanovcu održati Međunarodna pokazna vježba vatrogasne zajednice Općine Martijanec.

U nedjelju će se u 14 sati održati kulturno – gastronomski program udruge Sv. Martin uz podjelu diplome najboljim učenicima dok u 17 sati počienje manifestacija povodom obilježavanja 20.godiišnjice KUD-a Martijanec.

U ponedjeljak s početkom u 11 sati počinje Sv.Misa dok će se u 16 sati održati svečana sjednica Općinskog vijeća.