Dani Općine Martijanec započeli pripremom kotlovine, pećenjem gusaka i uz bogat kulturno-zabavni program

Dani općine Martijanec i proslava blagdana sv. Martina započeli su prigodnim programom u petak 8.11.2019. u društvenom domu Martijanec. U 16.00 sati započelo je druženje mještana koji su pripremali kotlovinu i pekli guske, dok se u 17.00. sati akcija preselila u sportsku dvoranu gdje su tradicionalnu malonogometnu utakmicu odigrale ekipe Općine Sv. Đurđ i domaće ekipe Općine Martijanec. Nakon toga u domu je održana i predstava glumačke družine KUD „Gruntovčani“ iz Sigeca Koprivničkog, a druženje se nastavilo uz glazbenu grupu Rubikon.

Sve u svemu bio je to lijepi početak i otvaranje ovogodišnje proslave, a kako je sve izgledalo pogledajte u našoj velikoj fotogaleriji.