12
srpanj
2024

Javni poziv koji je otvoren do 15. travnja 2021. godine

  • izražavanje interesa vlasnika za priključak na sustav električne energije na području Općine Martijanec uz cestu Slanje-Stari vrh

Ovim pozivom obavještavaju se zainteresirani vlasnici nekretnina uz cestu Slanje-Stari Vrh da mogu izraziti interes za priključak na sustav električne energije ispunjavanjem obrasca  koji je dostupan na stranicama Općine Martijanec i slanjem ovjerenog obrasca na mail martijanec@opcina-martijanec.hr  ili ispunjavanjem istog u prostorijama Jedinstvenog upravnog odjela Općine Martijanec. Trošak priključka iznosio bi otprilike 7.500,00 kuna.

  • izražavanje interesa vlasnika za priključak na vodovodnu mrežu na području Općine Martijanec, uz cestu Vrbanovečki odvojak II i Vrbanovečki odvojak III

Ovim pozivom obavještavaju se zainteresirani vlasnici nekretnina uz cestu Vrbanovečki odvojak II i Vrbanovečki odvojak III da mogu izraziti interes za priključak na vodovodnu mrežu ispunjavanjem obrasca koji je dostupan na stranicama Općine Martijanec i slanjem ovjerenog obrasca na mail martijanec@opcina-martijanec.hr ili ispunjavanjem istog u prostorijama Jedinstvenog upravnog odjela Općine Martijanec. Trošak priključka iznosio bi otprilike 3.600,00 kuna uz obvezu svakog korisnika da izgradi vlastiti šaht za priključak, osigura iskop, polaganje cijevi i zatrpavanje kanala od šahta do objekta.

  • izražavanje interesa vlasnika za asfaltiranje prilaznih putova na glavne prometnice na vinogradarskom području Općine Martijanec

Ovim pozivom obavještavaju se zainteresirani vlasnici nekretnina na vinogradarskom području Općine Martijanec da mogu izraziti interes za asfaltiranje prilaznih putova na glavne prometnice ispunjavanjem obrasca  koji je dostupan na stranicama Općine Martijanec i slanjem ovjerenog obrasca na mail martijanec@opcina-martijanec.hr ili ispunjavanjem istog u prostorijama Jedinstvenog upravnog odjela Općine Martijanec. Trošak asfaltiranja Općina Martijanec sufinancirala bi u iznosu od 50% od ukupnog troška.