Javni poziv redovitim studentima s prebivalištem na području Općine Martijanec za podnošenje prijava za ostvarivanje prava na jednokratnu novčanu pomoć u akademskoj godini 2019/2020

Općina Martijanec poziva redovite studente s prebivalištem na području Općine Martijanec za podnošenje prijave radi dodjele jednokratne novčane pomoći u iznosu od 1.000,00 kuna, povodom božićno-novogodišnjih blagdana.

Pravo na dobivanje jednokratne novčane pomoći ostvaruju studenti koji:

• su upisani kao redoviti studenti u akademsku godinu 2019/2020., odnosno koji su završili posljednji semestar studija u mjesecu lipnju 2019. godine
  • imaju prebivalište na području Općine Martijanec
  • nisu navršili 27 godina života
  • u roku predaju prijavu

Studenti koji ispunjavaju unaprijed navedene uvjete dužni su priložiti:

• uvjerenje o upisu u akademsku godinu 2019/2020., kao redoviti studenti
  • presliku indeksa sa ovjerenim podacima o upisu posljednje godine studija u školskoj godini 2018/2019, za apsolvente
  • presliku važeće osobne iskaznice

Prijave se primaju u razdoblju od 05. do 16. prosinca 2019. godine.

Obrazac prijavnice studenti mogu podići neposredno u Jedinstvenom odjelu Općine Martijanec ili preuzeti na web stranici Općine Martijanec. Uz prijavnicu studenti potpisuju i Izjavu o privoli za obradu osobnih podataka.

Tekst poziva objavljen je na oglasnoj ploči te na web stranici Općine Martijanec.

Podjela jednokratne novčane pomoći studentima održat će se 20. prosinca 2019. godine u 17:00 sati u Kulturno-informativnom centru u Martijancu, Školska ulica 3.