19
svibanj
2024

Javni poziv za financiranje programskih sadržaja elektroničkih medija u 2024. godini

Općina Martijanec objavljuje Javni poziv za financiranje programskih sadržaja elektroničkih medija u 2024. godini. Predmet Javnog poziva je prikupljanje prijava za financiranje programskih sadržaja elektroničkih medija u 2024. godini na području Općine Martijanec. Pod programskim sadržajima podrazumijevaju se objave od interesa za Općinu Martijanec koje su izdvojene u tematske cjeline ili pojedinačno. Cilj dodjele financijskih potpora je proizvodnja i objava kvalitetnih programskih sadržaja od interesa za Općinu Martijanec.

Rok za podnošenje prijave je 15 dana od dana objave Poziva na internetskoj stranici Općine Martijanec zaključno s 09. 02. 2024. godine. Više o javnom pozivu možete pronaći u nastavku.