OBAVIJEST – Redovno primanje stranaka

Radi provođenja mjera suzbijanja širenja zaraze koronavirusom, Općinska uprava Općine Martijanec ne prima stranke izravnim putem, osim izdavanja propusnica za kretanje izvan mjesta prebivališta.

Jedinstveni upravni odjel Općine Martijanec će primati iznimno i isključivo one stranke koje dolaze radi dozvole ukopa umrle osobe, i to iz prethodnu telefonsku najavu.

U ostalim slučajevima stranke mogu Općinsku upravu kontaktirati putem telefona, pošte ili elektroničke pošte.

O svim daljnjim mjerama Općinska uprava će javnost obavijestiti putem službene web stranice www.opcina-martijanec.hr

Elektronička pošta: martijanec@opcina-martijanec.hr – za sve poslove osim izdavanja propusnica cz@opcina-martijanec.hr – za izdavanje propusnica

Kontakt telefon: 042/207-887 – samo za izdavanje propusnica,
042/673-488 – za ostale poslove