02
listopad
2022

Odluke Stožera civilne zaštite RH (obveza korištenja maski, društvena okupljanja, rad ugostiteljskih objekata)

Odluka o nužnoj mjeri obveznog korištenja maski za lice ili medicinskih maski

Ovom odlukom, se za vrijeme trajanja proglašene epidemije bolesti COVID-19, uvodi nužna mjera obveznog korištenja maski za lice ili medicinskih maski u zatvorenim prostorima. Popis djelatnosti za koje vrijedi obveza nalazi se u samoj odluci koja se nalazi na dnu stranice.

Odluka o ograničavanju društvenih okupljanja

Ovom odlukom uvodi se nužna epidemiološka mjera ograničavanja društvenih okupljanja u zatvorenim i na otvorenim prostorima na koja je pozvano ili se očekuje više od 50 osoba.

Odluka o privremenom uređivanju rada i ograničavanju radnog vremena ugostiteljskih objekata i drugih pružatelja ugostiteljskih usluga

Ovom odlukom privremeno se, za vrijeme trajanja proglašene epidemije bolesti COVID-19, uređuje rad i ograničava radno vrijeme ugostiteljskih objekata i drugih pružatelja ugostiteljskih usluga. Ugostiteljski objekti mogu raditi od 6,00 do 24,00 sati.

 

Odluke se nalaze u sljedećim dokumentima: