ožujak

Akcija čišćenja okoliša “Ne dvoji nego smeće odvoji”

U subotu 25.10.2019.g. vrijedni članovi udruga: KUD Martijanec, Nogometni klub Dinamo 01 Vrbanovec, Nogometni klub Polet Martijanec, Nogometni klub Razvitak Čičkovina – Hrastovljan, Udruga Sv.Martin i pripadnici dobrovoljnih Vatrogasnih društava Vatrogasne zajednice Općine Martijanec ponovno su kao i ovog proljeća iskazali ekološku svijest i sudjelovali u akciji čišćenja divljih odlagališta smeća na području Općine Martijanec.

Pod geslom ne dvoji nego smeće odvoji 50 sudionika ove hvale vrijedne ekološke akcije sakupilo je ukupno 2300 kg otpada, te 120 kg otpadnog tekstila.

Sudionici akcije bili su voljni sudjelovati i u akciji sadnje drveća “Zasadi drvo ne budi panj”, ali na žalost na područje Općine Martijanec koordinatori akcije nisu dostavili niti jednu sadnicu.

Nakon akcije čišćenja sudionici su od strane Općine Martijanec nastavili su zajedničko druženje uz prigodnu logističku podršku u organizaciji Općine Martijanec.

Zahvaljujemo se svim sudionicima i vidimo se na proljeće iduće godine.