13
srpanj
2024

Općina Martijanec dodijelila 165.500,00 kuna udrugama za rad u 2021. godini

Sukladno Odluci o dodjeli financijskih sredstava za financiranje projekata i programa udruga iz Proračuna Općine Martijanec u 2021. godini predstavnici udruga i Načelnik Općine Martijanec dana 23.04.2021. potpisali su Ugovore o dodjeli sredstava udrugama koje su se sa svojim programima prijavile na prethodno raspisani javni natječaj Općine.

Udrugama je ove godine dodijeljeno ukupno 165.500,00 kuna za konkretne programe koje je definirala svaka udruga u svojoj prijavi. Pojedinačni iznosi sredstava utvrđeni su sukladno mogućnostima provedbe pojedinih aktivnosti od strane udruga s obzirom na obvezu poštivanja mjera protiv Covid-19, te realno smanjenim proračunskim prihodima općine.

Sportskim udrugama koje svoje aktivnosti mogu nesmetano provoditi uz poštivanje mjera protiv Covid-19 dodijeljeni su iznosi sredstava kao i prethodnih godina. Ovom Odlukom dodjeljuju se financijska sredstva za financiranje projekata i programa udruga iz Proračuna Općine Martijanec u 2021. godini prema prijavljenim programima kako slijedi: