U ZAVRŠNOJ FAZI JE IZGRADNJA MULTIFUNKCIONALNOG SPORTSKOG IGRALIŠTA U ČIČKOVINI

Pri kraju su radovi na II. fazi izgradnje multifunkcionalnog sportskog igrališta u Čičkovini koje predstavlja novi urbani sadržaj koji doprinosi socijalnoj i demografskoj revitalizaciji Općine. Izgradnjom multifunkcionalnog igrališta želi se potaknuti stanovnike na bavljanje sportom, međusobno druženje te provođenje što više vremena na svježem zraku. U prvoj fazi odobrena su sredstva u iznosu od 30.000,00 EUR, dok je u drugoj fazi također odobreno 30.000,00 EUR od Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije.

Po završetku radova biti će otvorenje multifunkcionalnog igrališta o kojemu ćete biti obaviješteni uskoro

Kako izgleda izgrađeno multifunkcionalno sportsko igralište možete vidjeti na slikama u nastavku: