ožujak

Izrada projekta prijavljena jj Ministarstvu graditeljstvu na Javni natječaj za sufinanciranje projekata JLS za poticanje razvoja komunalnog gospodarstva i ujednačavanje komunalnog standarda u 2021. godini.

Projekt obuhvaća prometno povezivanje 3 ulice- Školske, Cvjetne i Ulice Sv. Martina s južne strane kao zaobilaznice i usmjeravanje lokalnog prometa s državne ceste D2, uređenje Cvjetne ulice, izgradnja pristupa istoj s nove prometnice. Ukupna vrijednost projekta je 1.765.000,kn, a realizirat će se u nekoliko faza, ovisno o mogućnostima prijave na raspisane natječaje.

Kronologija
07.05.2021.
Dobivena financijska sredstva za projekt “Izgradnja spojne ceste ulice Svetog Martina, Školske ulice i Cvjetne ulice u Martijancu”
Općina Martijanec dobila je sredstva od Ministarstva prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine RH za sufinanciranje izrade projekta „Izgradnja spojne ceste ulice Svetog Martina, Školske ulice i Cvjetne ulice u Martijancu“. Izradu projekta prijavili smo Ministarstvu graditeljstvu na Javni natječaj za sufinanciranje projekata JLS za poticanje razvoja komunalnog gospodarstva i ujednačavanje komunalnog standarda u 2021. […]