Održana je konstituirajuća sjednica novog Općinskog vijeća općine Martijanec

Dana 10. lipnja 2021. godine održana je konstituirajuća sjednica novog Općinskog vijeća općine Martijanec, a nakon održanih lokalnih izbora 2021.

Za novog predsjednika Općinskog vijeća izglasan je Stjepan Golubić (NS Reformisti), a za potpredsjednike izglasani su Zdravko Novak (NS Reformisti) i Dalibor Višnjić (HDZ).

Na konstituirajućoj sjednici su svečano prisegnuli novoizabrani načelnik općine Martijanec Branimir Nađ (NS Reformisti) kao i svi članovi Općinskog vijeća.

Načelnik Nađ obratio se svim prisutnima, čestitao im na izboru i povjerenju građana te im zaželio uspješan rad u ovom mandatu članova Općinskog vijeća, a na koristi svih mještana i razvoja općine Martijanec

Novoizabrani vijećnici Općinskog vijeća su:

•  Iz Narodne stranke Reformisti: Stjepan Golubić, Zdravko Novak, Goran Kelin, Branko Huzjak, Anica Novosel, Nadica Valek, Kristina Sever, Marijana Tarandek
  •  Iz HDZ: Dubravko Besek, Dalibor Višnjić, Mario Šantavec
  •  Iz Nezavisne liste: Ivica Peras