ožujak

Rekonstrukciju zgrade stare škole u Hrastovljanu

S krajem 2020. godine izvršena je rekonstrukcija derutnog objekta Stare škole u Hrastovljanu. Na objektu je sanirano i prekriveno krovište čime je objekat zaštićen od daljnjeg propadanja.

Strop objekta je izmijenjen i ugrađena je nova fert betonska ploča, izvršeno je izoliranje i oblaćenje potkrovlja objekta knauf konstrukcijom, te su izmijenjene drvene stepenice za pristup potkrovlju.

Navedenim radovima u potkrovlju objekta dobiven je odličan galerijski prostor.

Budući da objekat nema kapilarne vlage iskoristiv je od podruma do krova, slijede radovi na sanaciji i prenamjeni objekta u kulturne svrhe, etno muzej ili sl. sukladno mogućnostima budućih natječaja.

Vrijednost izvredenih radova bila je cca 600.000,00 kuna.

Kronologija
24.09.2020.
Načelnik Levak: Osigurana sredstva za pomoć umirovljenicima i za rad novog općinskog dječjeg vrtića
Na sjednici Općinskog vijeća Martijanca održanoj u srijedu prihvaćen je drugi rebalans proračuna za 2020. godinu. Izmjenama i dopunama ukupni se prihodi i primici povećavaju za 1,04 milijuna kuna i iznose 15,6 milijuna, što uz višak od prethodnih godina od 2,19 milijuna dovodi do ukupnih prihoda od 17,8 milijuna kuna. U programu izgradnje komunalne infrastrukture […]